مریم بانو


این ساندویچی که میبینید یکی از ساده ترین و خوشمزه ترین ساندویچی هست که درست کردم و البته درست کردنش هم جریانی داره. همسری برای افطار هوس زرشک پلو و مرغ کرد منم که افطار دوست ندارم برنج بخورم از خودم فاکتور گرفتم و گفتم بیخیال براش درست میکنم خودم هم که با نون و پنیر  سیر میشم( همچین همسر فداکاری هستم من). خلاصه نیم ساعت مونده به افطار دیدم عجیب گرسنه هستم  و دلم یه غذای حسابی میخواد. نتیجه اش هم این شد که سریه یه نون باگت از فریزر در آوردم. پنج تا قارچ رو ورقه ورقه کردم و تو ماهیتابه با یه قاشق روغن زیتون و حرارت بالا تفت دادم طوری که حسابی برشته شد. بعد یه تکه از مرغ که برای همسری پختم رو گرفتم و تکه تکه کردم و داخل قارچ تفتش دادم. کمی آویشن و پودر سیر هم بهش اضافه کردم. یک قاشق سس مایونز و یک قاشق سس کچاپ رو با هم مخلوط کردم و به مواد اضافه کردم. یک دقیقه تفت دادم و ....... ساندویچم حاضر شد.به شما پیشنهاد میکنیم :

برگر با فیلینگ آواکادو و نان خانگی


مربا کدو حلوایی


سوپ سفید


کیک وارونه ی پرتقال


نظرات شما


مریم :
سلام.از اینکه جوابمو دادید ممنونم.امیدوارم اگر روزی از مطالبتون استفاده کردم مدیونتون نباشم.
مریم :

سلام . من هم دلم می خواهد یک وبلاگ درست کنم ولی نمی دانم اگر از دستور غذاهای شما غذائی را درست کنم و عکس بگیرم باز هم باید نام وبلاگ شما را ذکر کنم؟ چون من مادرم آشپز ماهری نبود و چیز زیادی برای یاد دادن به من نداشت ولی تمام دانسته های من از تلویزیون و کتابها و سایتها است. ولی اگر از هر وبلاگی یه غذا درست کنم و همه ی وبلاگها را نام ببرم به نظرم وبلاگم بیشتر میشه آرشیوی از وبلاگهای دیگر و دیگر کاری از من نیست. نظر شما چیه؟ البته اینم بگم که حتما اگر مثلا 10 دستور از وبلاگتون تهیه کنم در یکی دو مورد اسم وبلاگتون را ذکر می کنم و حق نشناس نیستم.خوشحال می شوم مشاوره ای به من بدهید.

---------------------------------------------

سلام دوست عزیز

اگر دستورهای غذایی ما یا هر سایت دیگه رو بخواهید درست کنید و عکس بگیرید باید به کمکی که از اون سایت گرفتید اشاره کنید

ما هم وقتی دستوری رو از سایتی برمیداریم و اون دستور رو امتحان میکنیم اول کامون اشاره میکنیم که مثلا این دستور رو از فلان سایت برداشتم یا یاد گرفتم

این کار درستی نیست که بدون ذکر منبع از دستوری استفاده کرد